SoccerStar - Supportforum

Vissza   SoccerStar - Supportforum > Játék támogatás > Általános

Általános A játékkal kapcsolatos általános témák!

Lezárt téma

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2011-05-04, 11:49   #11
Gabineszku
Member

Gabineszku logója

Hely: Red Devils
Összes hozzászólás: 40
Alapbeállítás

Idézet:
Palko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
gondolom 30-nál lesz megint egy új féle szoba.
Szerintem 15-önként változik, de ez a topic nem erre való, ne offoljunk!

A témához szólva pedig, nagy hülyeségnek tartom, hogy az edzések egy idő után semmissé válnak, hiszen akkor az italoknak is elmegy az értelme (Ami edzés időpont csökkentésre ad) meg az edző is értelmét veszti így...
De ezután minél több hírnevet kell szerezni, mert úgy kap jobb cuccokat a boltban, minél magasabb a hírnév.
Régi 2012-08-10, 09:48   #12
elek1977
Szuper Moderátor

elek1977 logója

Hely: Debrecen
Összes hozzászólás: 361
Alapbeállítás

Idézet:
kolonor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Egy kis segítség, útmutató a kezdetekben. Kaymon posztolta ezt az útmutatót a Német fórumon, köszönet neki.

Kezdés

o Regisztráljunk a játékba. Mondjuk el ismerőseinknek, családtagjainknak és kérjük meg őket, hogy csatlakozzanak.
o Igazoljuk vissza az e-mailt, hogy megkapjuk a 10 csillagot.
o Csináljunk egy klubot, vagy csatlakozzunk egy már meglévőhöz.

Italok

Vegyünk italokat amelyek növelik a képességeinket és csökkentik a munka idejét

Edzés és munka

o Csak olyan munkákat vállaljunk el melyek a hírnevünket növelik.
o Csináljuk ezt addig, amíg el nem érjük a 10-es szintű hírnevet.
o Menjünk a ruhás boltba, katt az új választékra és vegyük meg a legjobbat amit tudunk.
o Menjünk edzeni.
o Mind az 5 kategóriát egyenként 8-szor csináljuk meg!
o Azután dolgozzunk amíg el nem érjük a 15-ös hírnevet.
o Vegyünk jobb felszereléseket a ruhás bácsinál.
o Edzünk az összes kategóriából egészen 1%-ig (tovább ne).
o Nem kell több edzés! Dolgozzunk és szerezzünk minél több hírnevet.

Eredmény: Nagyobb fizetés, jobb felszerelések a boltba!

Támogatás

o Adózzuk le a megtakarított pénzünket, ne tartogassunk.
o Az össz. költsége a fejlesztéseknek 11 emberrel a klubban: 443 per játékos.

Fejlesztések

o Fejlesszük a menedzsert 10-es szintre.
o Fejlesszük az edzőt és a stadiont felváltva (edző 1, stadion 1, edző 2, stadion 2 stb.) egészen 10-es szint ig. Miért? 10-es szinten tudsz a menedzsertől taktikákat választani.
o Fejlesszük a menedzsert 20-as szintre.
o Stadion 20.
o Menedzser 25.
o Stadion 25.
o Menedzser 30.
o Stadion 30.

... egészen 50-es szintig. Végül fejlesszük az edzőt 50-es szintre.

Játék -okkal és nélküle

o Egy játékos -okat használva 300-330 állóképességet tud felhasználni naponta.
o Egy játékos -ok nélkül 200 állóképességet tud felhasználni naponta.

Taktikák

Minél szigorúbb egy játék vezető, annál barátságosabbnak kellene lennie a játék stílusának és fordítva.

Játék élvezése!

Jó téma, bár rendelkezik némi hibával.

Ezek az én tanácsaim:

A regisztrációhoz annyit fűznék hozzá, hogy, hogy kellő nehézségű karaktersorozatot adjunk meg jelszóként. A jelszó ne kapcsolódjon hozzánk (születésnap, kedvenc film, házassági évforduló ), mert a közeli ismerősök ezt kitalálhatják. És ne legyen egyszerű jelszó (qwert, 12345, 00000, felhasználónév), mert ezeket meg bárki feltörheti. Jelszavunk tartalmazzon kis- és nagybetűket, számokat, szimbólumokat (pl: Ne;ezT45\HASZNALD$8$)

Klubbot csak akkor alakítsunk, ha vállaljuk a vele járó kötelezettségeket; fejlesztés, játékosok meghívása, klubban tartása, mez megválasztása, taktika kiválasztása, stb.. Érdemes inkább egy klubhoz csatlakoznunk, és a képességeinket fejlesztenünk.

Én ezekkel az italokkal kezdtem a játékot:
-Frissen facsart gyümölcslé (-50% edzésidő)
- (-15% kimerültség)
- +25% fizetést adó ital.
Fizetést növelő ital helyett, viszont a képességeket növelő italt javasolom.
Innen olvashatsz arról, hogy melyik ital mit befolyásol.

Edzésterveket úgy választom ki, hogy a képességeim egyenletesen fejlődjenek, illetve ha a felsoroltak közül szerepel bemutató edzés, akkor azt választok. Viszont ha eredményesebben akarsz fejlődni, akkor próbálj edzéskombókat használni, illetve azokat a képességeket fejleszd, amik az adott posztra jellemzőek. (pl: kapusnál a labdák védését érdemes gyakorolni.

Aki esetleg klub megalakításával kezdene, annak fent le van írva egy példa. Nem kell pont így fejleszteni a klubbot. Én ajánlanák egy másik oldalt. Nem erre a játékra lett megírva, de pár dolog ugyanúgy igaz itt is: http://jsc.hupont.hu/3/hogyan-valjunk-jo-cehvezetove

Ha esetleg gyorsabban akarsz fejlődni a többiéknél, vagy prémium opciókat szeretnél igénybe venni, azért fizetned kell (valódi pénzzel). D milyen előnyökhöz is juthatsz, ha vásárolsz csillagokat? Először is, pihenhetsz a wellness hotelben, aminek következtében nő az állóképességed. (1 csillag = +20 állóképesség). A klubba beadhatod a vásárolt csillagokat. A táplálkozás, és a ruházat boltban nem kell várnod 10 órát, hogy új árukat kapj, hanem 1 csillag fejében azonnal eléd tárják a legújabb választékot. Illetve este 23:00-tól 1 csillagért az nem kell várnod arra, hogy az edzések ideje leteljen. Plusz még a boltokban láthatsz olyan tárgyakat amik csillagba kerülnek. Ezeket is megkaphatod. Szóval, ha van pénzed, és nem sajnálod a játékra elkölteni, akkor vegyél csillagot. De meg kell jegyeznek azt is, hogy a játék csillag vásárlása nélkül is játszható, legfeljebb hátrányba kerülsz a többiekkel szemben.

Utoljára módosítva: elek1977 által : 2012-08-10 17:21
elek1977 nem elérhet?  
Régi 2012-08-10, 10:51   #13
agator
Banned

Összes hozzászólás: 387
Alapbeállítás

Idézet:
elek1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Jó téma, bár rendelkezik némi hibával.

Ez az én javaslatom:
nincs itt hiba ,azota átalakult a játék-igy ez egy mult idö topik,amitt felesleges rángatni ide elöre és javitgatni
agator nem elérhet?  
The Following 2 Users Say Thank You to agator For This Useful Post:
Régi 2012-08-11, 12:31   #14
gfater
Banned

Összes hozzászólás: 11
Alapbeállítás

Egy kezdönek azt javaslom ,hogy csatlakozzon egy jól kiépitett csapathoz ,ahol magasak a bónuszok.Persze tudom ,hogy nem lesz kezdö és nem nö a hírnév(viszont a képességei !)fokozattabban nöhetnek ahoz képest mintha egy kiscsapatba kezdö lenne.Ha nem akar pénzt költeni a játékra,akkor ajánlom hogy a (-50% edzésidő)és a (+ 50% fizetés)és a (+15% képességet )
adó italokatt válassza.Ez pont 7 ,ennyitt add a játék ingyen.Csillagozás nélkül is lehetel sikeress a játékban ha kitarto vagy ..........és persze ha jó csapatot választol....:bs
gfater nem elérhet?  
The Following User Says Thank You to gfater For This Useful Post:
Régi 2013-04-05, 14:41   #15
Luszie
Kispályás

Hely: Bács-Kiskun megye
Összes hozzászólás: 92
Alapbeállítás

Hellósztok!

Lenne pár kérdésem:
-Egyszerre hány ital lehet fennt?
Én 3-ra tippelek, hogy különböző típusúakból 3 db, csak nem vagyok benne biztos ezért megkérdezem.
-Ha egy ugyanolyan italt ráhúzok a más meglévőre, akkor itt is meghosszabbítja az ital hatását, mint SaF-on?
-Hallottam róla, hogy munkáért lehet hírnevet is kapni. Ez mikortól lehetséges és hogyan?

Köszönöm a segítséget!

Ui: Nem itt akartam feltenni a kérdéseket, de a segítség topicban nem volt konkrét segítségkérő részleg, én meg nem akartam új témát nyitni csak emiatt.
Luszie nem elérhet?  
Régi 2013-04-05, 15:55   #16
DragonFire
Gólvágó

Összes hozzászólás: 112
Wink

amit megveszel a boltban és ráhuzod a karaktered képére az max 4 külömbözö ital lehet.
igen lehet ráhuzni az italra italt.
én még nem hallotam arrol hogy a munkáért hirnevet is kaphatunk

Poszt:csatár

Hajrá Beverem FC!
DragonFire nem elérhet?  
Régi 2013-04-05, 17:43   #17
elek1977
Szuper Moderátor

elek1977 logója

Hely: Debrecen
Összes hozzászólás: 361
Alapbeállítás

Idézet:
Luszie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hellósztok!

Lenne pár kérdésem:
-Egyszerre hány ital lehet fennt?
Én 3-ra tippelek, hogy különböző típusúakból 3 db, csak nem vagyok benne biztos ezért megkérdezem.
-Ha egy ugyanolyan italt ráhúzok a más meglévőre, akkor itt is meghosszabbítja az ital hatását, mint SaF-on?
-Hallottam róla, hogy munkáért lehet hírnevet is kapni. Ez mikortól lehetséges és hogyan?

Köszönöm a segítséget!

Ui: Nem itt akartam feltenni a kérdéseket, de a segítség topicban nem volt konkrét segítségkérő részleg, én meg nem akartam új témát nyitni csak emiatt.
Válaszok:
- Négy,
- Igen, viszont ugyanolyan bónuszt is kell hogy adjon. (pl. Ha egy 5% bónuszt adó italra aktiválsz egy 15% bónuszt adó italt, akkor a hatás 7 napos lesz)
- Hírenevet edzésen és meccseken szerezhetsz.
FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh

Szuper moderátor
Soccerstar
Playa Games
Magyar Csapat

elek1977 nem elérhet?  
Régi 2013-04-05, 17:55   #18
Luszie
Kispályás

Alapbeállítás

Rendben köszönöm a segítséget.
Mintha valahol pedig azt olvastam volna, hogy bizonyos szint után a munkáért is szerezhető hírnév, de akkor ezek szerint félre voltam informálódva.
Luszie nem elérhet?  
Régi 2013-04-05, 18:10   #19
Fenyő
Senior Member

Hely: Fórum
Összes hozzászólás: 349
Alapbeállítás

Még jó,hogy Elek segített

fenyosimark

<3 Black Storm
Fenyő nem elérhet?  
Régi 2013-04-06, 08:22   #20
Luszie
Kispályás

Alapbeállítás

Igen.
És amúgy az befolyásolja a meccsbeli teljesítményemet (itt az erőnlétre gondolok) ha előtte már levittem 100 állóképességet, és esetleg dolgoztam is?
Kapus vagyok, és észrevettem hogyha védenem kell, már az első helyzetnél "izzadok". Vagy ez csak oda van animálva, hogy "szurolt helyzet volt" ? És igazából nem is vagyok fáradt?
Másik: Állítólag csillagok nélkül is le lehet vinni naponta 200 állóképességet. Azt hogy kell?
Luszie nem elérhet?  
Lezárt téma

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai