SoccerStar - Supportforum

Vissza   SoccerStar - Supportforum > Játék támogatás > Dícséretek és kritikák

Lezárt téma

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2013-07-17, 17:28   #11
Aladdinho
Kétballábas

Aladdinho logója

Hely: Bogács
Összes hozzászólás: 30
Alapbeállítás

Igen. Erre utaltam mikor ezt írtam: "Természetesen hiába vagy jó a játékban ha a csapatod többi tagja, (vagy elég csak 1-2 ember) nem úgy áll a játékhoz ahogyan te és nem edz rendszeresen." Aki egyedül van egy csapatban és jobb körülmények között is játszhatna az nyilván vagy olyan hozzá hasonló képességű aktív tagokból álló csapathoz igazol amelyben kezdő lehet illetve ahol sikeresebb lehet fejlődés terén (edzö,menedzser fejlettségére gondolok itt), vagy új játékosokat toboroz a csapatába. Ha viszont nem sikerül toborozni de ennek ellenére foggal körömmel ragaszkodik az egyszemélyes csapatához nos az az ő döntése és sajnos csak sajnálni tudom. De nem hiszem hogy van olyan játékos aki mondjuk 20k-s képességszinttel egyedül próbál sikeres lenni... vagyis remélem nincs.
Aladdinho nem elérhet?  
Régi 2013-07-19, 18:27   #12
Egysenki
Senior Member

Hely: Zalaegerszeg
Összes hozzászólás: 106
Alapbeállítás

senki nincs egyedül egy csapatba (ez az ötlet honnan jött?? )
akik nagyobb kpszinten állnak, nagyjából már ők is ***nak a játékra
tudják hogy már felesleges erre pénzt kidobni, és hogy a karit felesleges (és az is volt ) fejleszteni...
így már nemigen tudsz ütőképes klubot összehozni... a maradék még fut, de ennyi

az inaktívok közül pedig szabadulni se lehet már, mert a jó csapatok se játszanak már, nemigen lehet váltani se tehát.

Utoljára módosítva: elek1977 által : 2013-07-19 19:25 Oka: Összevonás
Egysenki nem elérhet?  
Régi 2013-07-19, 20:30   #13
Aladdinho
Kétballábas

Aladdinho logója

Alapbeállítás

Idézet:
Egysenki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
lehet hogy te edzel, lehet hogy hajtasz hogy nyerj a meccsen, edzel, csillagozol, gyűjtesz, fejlesztesz a klubon, de ha egyedül vagy, vagy szinte egyedül egy csapatnál (példaként mondom, én azért jó klubot fogtam), lehetsz szorgalmas vagy türelmes, úgy egy forintot nem ér...
Hát innen jött. Amúgy nem tudom melyik szerón tolod a játékot de az S3-on (én csak ott játszom) nagyjából az 1. és a 2.liga aktív. Persze vannak kivételek de van lehetőség igazolásra. Nem annyira reménytelen a helyzet bár az tény hogy szerintem felesleges 4 szerver. Akik tegyük fel 3 hónapja nem léptek fel azokat nyugodtan törölhetnék mert aki 90 nap alatt nem képes egyszer sem feljönni azt valószínűleg nem igazán köti le a játék és a sok félbehagyott karakter csak nehezíti a toborzást.
Aladdinho nem elérhet?  
Régi 2013-07-19, 22:15   #14
Egysenki
Senior Member

Alapbeállítás

Az S1-en és S4-en tolom a játékot, nincs nagy aktivitás. Csak S4-en az első ligában mondjuk igen. Azon ott tolom.
Régi 2013-07-20, 21:27   #15
Egysenki
Senior Member

Alapbeállítás

Idézet:
Aladdinho eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hát innen jött. Amúgy nem tudom melyik szerón tolod a játékot de az S3-on (én csak ott játszom) nagyjából az 1. és a 2.liga aktív. Persze vannak kivételek de van lehetőség igazolásra. Nem annyira reménytelen a helyzet bár az tény hogy szerintem felesleges 4 szerver. Akik tegyük fel 3 hónapja nem léptek fel azokat nyugodtan törölhetnék mert aki 90 nap alatt nem képes egyszer sem feljönni azt valószínűleg nem igazán köti le a játék és a sok félbehagyott karakter csak nehezíti a toborzást.
Jah, de én átvitt értelembe gondoltam...
Régi 2013-07-29, 13:26   #16
Luszie
Kispályás

Hely: Bács-Kiskun megye
Összes hozzászólás: 92
Alapbeállítás

Idézet:
Aladdinho eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én azt gondolom hogy ez a játék kicsit olyan mint anno a tamagotchi volt. Van egy karaktered amivel napi szinten foglalkoznod kell. Sok türelmet és némi taktikát igényel. Aki látványosságot vagy izgalmat keres egy játékban annak nem ajánlott. Én személy szerint azt szeretem benne hogy hosszú évek kitartó munkája szükséges ahhoz hogy az ember elérjen benne valamit. .
Nem akarok rosszindulatúnak tűnni, csak feltennék néhány kérdést, lehet én értettem félre a mondandódat :)
Számodra itt mi igényel sok türelmet? Inkább csak szabadidő kell hozzá, de abból sem sok. Meg ez a "hosszú évek kitartó munkája" rész is hülyeség, személy szerint. Mivel kihaltak a szerók, így pár hónap alatt akár 1. ligába is kerülhetsz ha foglalkozol annyit a játékkal. Én nem prémezek/csillagozok, mégis 2. ligába vagyok a csapatommal már vagy 1 hónapja (és megsúgom április elején kezdtem.. tehát ez közel sincs meg még fél év sem) Ezt/ezeket nem értem miért írtad. Válaszodat előre is köszönöm! :)
Luszie nem elérhet?  
The Following 2 Users Say Thank You to Luszie For This Useful Post:
Régi 2013-07-30, 21:29   #17
Aladdinho
Kétballábas

Aladdinho logója

Alapbeállítás

Nos, a türelem rész ott kezdödik mikor a posztodon felkerülsz pl. a legjobb 30 közé aztán elindul egy bizonyos türelemjáték mikor is azt várod hogy a ranglistán elötted lévö hozzád hasolóan aktív játékos mikor hagy ki egy-egy edzést melynek következtében közelebb kerülhetsz hozzá. A hosszú évekig tartó játék nem az S4 szerverre vonatkozik, mivel ott még viszonylag rövid idő alatt felkerülhetsz mint ahogy azt említetted is. Próbálj ki egy másik szerót hogy megértsd miről is beszélek. Mondjuk a 2. Ligát könnyen eléred akárhol. Az elsö ligába való feljutás mondjuk az s3-on is csak 10-12k-s játékosokkal teletűzdelt csapattal lehetséges. Gondolom a régebben indult szerókon még magasabb ez a határ. Csillag nélkül az eltart pár hónapig mire eljutsz 10k-s képességszintig. Ez alatt az idő alatt nagyjából el is dől hogy valaki rákattan-e a játékra kellőképpen avagy sem. Szerintem ha kihívást akarsz ne az s4-en told a game-et.

Utoljára módosítva: Aladdinho által : 2013-07-30 21:36
Aladdinho nem elérhet?  
Régi 2013-07-31, 20:36   #18
Fenyő
Senior Member

Hely: Fórum
Összes hozzászólás: 349
Alapbeállítás

Én inkább s1-en játszom,a csapat leggyengébb játékosa 17000-es és így vagyunk benne a top 10 csapatban,de azért még szezon közepe van.Úgyhogy kicsit sem biztos,hogy ottmaradunk.Tehát visszatérve a témához,szerintem nem kell sok türelem...

Utoljára módosítva: Fenyő által : 2013-08-01 13:57
Fenyő nem elérhet?  
Régi 2013-07-31, 20:41   #19
Luszie
Kispályás

Hely: Bács-Kiskun megye
Összes hozzászólás: 92
Alapbeállítás

Abban igaza van hogy ez csak magyar szerón van így....
Luszie nem elérhet?  
Régi 2013-08-01, 13:58   #20
Fenyő
Senior Member

Hely: Fórum
Összes hozzászólás: 349
Alapbeállítás

Igen...Német szerveren 17000-es játékosokkal sem lehet feljutni,nemám 2000-esekkel
Fenyő nem elérhet?  
Lezárt téma

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai