SoccerStar - Supportforum

Vissza   SoccerStar - Supportforum > Játék támogatás > Stratégiák és taktikák

Stratégiák és taktikák A játékhoz kapcsolódó tippek!

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2013-08-22, 16:40   #11
Aaron001
Kétballábas

Hely: Föld
Összes hozzászólás: 41
Alapbeállítás

Minden héten kapunk 7 -ot. Ebből én elköltök egyet egy 15%-os képesség fejlesztőt. Egy 50%-os munkát. Illetve egy 30%-os edzés időt. Marad 4 egy héten. Ez 12-15 -ot jelent egy szezonban. És még nem beszéltünk a hullásról. Szóval ezekből a -ból elköltök 10-et ruhára.
Aaron001 nem elérhet?   Válaszol idézettel
Régi 2013-11-13, 20:32   #12
Aladdinho
Kétballábas

Aladdinho logója

Hely: Bogács
Összes hozzászólás: 30
Lightbulb Kicsit számolgattam.

(Az alábbi számítás -50% edzésidő-s ital elfogyasztása mellett helytálló. ) 1 csillaggal 20 állóképességet lehet ugyebár vissza wellness-ezni. A legjobb ami kisülhet belőle hogy kapunk 2 db 16+8-as edzést ami 2x24 azaz 48 edzéspontnak felel meg összesen. Ezt ha átszámoljuk képességszintre (vagyis osztjuk 5-el mivel 1 edzéspont 0,2 képességszintnek felel meg Lásd: 1 db élelmiszer elfogyasztása) akkor az azt jelenti hogy 1 csillagból a lehető legjobb esetben 9.6 képességszintet fejlődhetünk. 10 csillag el wellness-ezése akkor 96 képességszintet jelent a lehető legjobb esetben. De mint tudjuk kizárt hogy folyamatosan 16+8-as edzéseket dobáljon a játék így ha a felét azaz 48 képességszintet sikerül összekaparni a 10 csillagból akkor már igazi mázlink van. Megjegyzem ez is csak akkor jön össze ha az összes edzés 2+1, 4+2, 6+3 vagy 8+4 es. Ami kiszámíthatatlan az a kombó. Erre most nem térek ki. Viszonylag ritkán esik meg és így nem befolyásolja jelentősen a számításaimat. Amit ebből az egészből érdemes megjegyezni: CSAK OLYAN FELSZERELÉSRE KÖLTSETEK CSILLAGOT (ITT MOST A 10 CSILLAGBA KERÜLŐ CUCCOKRA ÉRTEM) AMI LEGALÁBB 50 KÉPESSÉGSZINTET DOB A KARAKTERETEKEN. EZ ALATT NEM ÉRDEMES AZ ADOTT TÁRGYAT MEGVENNI. (Ha esetleg tévesek a számításaim akkor bocs előre is de szerintem helytállóak) Remélem sikerült segítenem vele.

Utoljára módosítva: Aladdinho által : 2013-11-16 07:31
Aladdinho nem elérhet?   Válaszol idézettel
Régi 2013-12-28, 22:35   #13
Lumia 520
Junior Member

Összes hozzászólás: 14
Ezt a módszert azoknak ajánlom akiknek domino feltöltő kártyás telefonjuk van.
Tegyük fel havonta kapsz 3000 FT-ot a telefonodra.Ebből vegyél 62 darab Csillagot,az ugye durván 2000 FT.Még így is marad ezer forintod másra.és ezután költsd amire akarod.
Lumia 520 nem elérhet?   Válaszol idézettel
Régi 2014-03-22, 19:06   #14
adri
Aranylabdás

adri logója

Összes hozzászólás: 1.760
Alapbeállítás

Viszonylag régi topic,de hát valakit hátha érdekel az én véleményem is.

Ugye 1 héten kapunk 7 csillagot én ebből 5-öt kapásból elköltök 50%-os edzés cuccra.
Képesség növelőből 10%-osat veszek.A többi véleményem szerint felesleges pénz az jön dögivel,a másiknak meg tapasztalatból mondom semmi haszna annak a kimerüléses italnak.Marad heti 2, én ezt általában gyűjtögetem 5-ig és ismételten veszek edzés felezőt,és így tovább.Aztán ha azt látom,hogy már van kb. 1-2 hét még a hatásából és már 5 csillagom akkor az elwellnesezem. S5-ön is elkezdtem e módszer szerint játszani, 22 nap = közel 900-as képesség szint szerintem nem olyan rossz.

1.szezon 6.hely
2.szezon 7.hely
3.szezon 4.hely
4.szezon 3.hely
5.szezon 5.hely
6.szezon 6.hely
7.szezon 4.hely
8.szezon 5.hely
INAKTÍV IDŐSZAK
45.szezon 11.hely
INAKTÍV IDŐSZAK
RIP FÓRUMISTA RIP FÓRUM RIP PINGIK RIP FÁCÁNYBAGLYOK