SoccerStar - Supportforum

Vissza   SoccerStar - Supportforum > Fórum Archívum > Közösség archívum

Szavazás eredménye: Melyik a kedvenc zenestílusod?
Blues 0 0%
Club 2 6,90%
Dance 2 6,90%
Dubstep 1 3,45%
Funky 0 0%
Hip-hop 2 6,90%
House 1 3,45%
Klasszikus zene 0 0%
Metál 3 10,34%
Népzene 0 0%
Jazz 0 0%
Pop 2 6,90%
Punk 0 0%
Rock 6 20,69%
R&B 1 3,45%
Egyéb 9 31,03%
Szavazók: 29. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2012-09-09, 08:41   #1
elek1977
Szuper Moderátor

elek1977 logója

Hely: Debrecen
Összes hozzászólás: 340
Üzenetküldés Skype™-on keresztül elek1977 részére
Alapbeállítás Minden ami zene

Sziasztok!
Ezt a témát azért hoztam létre, hogy itt a zenéről szabadon lehessen beszélgetni. Persze a fórum szabályok keretein belül.

Mi a kedvenc műfajod? Van kedvenc zeneszámod? Vagy esetleg albumod? Melyik zenei stílus jön be neked? Milyen véleményed van a többi zenéről? Itt leírhatod. Esetleg bemutathatod kedvenc előadódat, vagy zenei hírekkel gazdagíthatod a témát. Aki esetleg a klasszikus zene iránt rajong, annak is itt a helye. Bármiről szó lehet, ami a zenével kapcsolatos!

Figyelem!
Mindenkinek tartsuk tiszteletben a véleményét és a zenei ízlését! Ne sértegessünk másokat, mellőzük negatív véleménnyel díjazni mások zenei kultúráját!
A zenei bulvárhíreket hanyagoljuk! Még akkor is, ha kedvencünkről van szó! Ne tegyünk ki olyan tartalmat, ami más előadó lejáratását veszi célba!
Illetve ne tegyük ki torrent-, vagy más egyéb letöltőoldalakat, vagy linkeket, amiket keresztül a zenei tartalmak letölthetők lennének!

Milyen elérhetőségeket tehetünk közzé? Példaként felsorolok párat:
- Olyan linkek, amik a zenei tartalom meghallgatására irányulnak
- Új zeneszámok, albumok megjelenése
- Albumok, zenei műsorok tartalma, tracklisták
- Zenei kulturális események, programok illetve ezekről készült beszámolók.

Videók beillesztése:
Hogy ne terheljük le a fórumot, néhány dologra figyeljünk oda.

Példavideó: http://www.youtube.com/watch?v=COXWG5BuBUw

1. Beillesztés
PHP kód:
[YT]COXWG5BuBUw[/YT
Eredmény:

Ha egynél több videót illesztetek be ilyen módon, akkor tegyétek őket Spoiler címkébe.
Így:
PHP kód:
[SPOILER]
[
YT]COXWG5BuBUw[/YT]
[
YT]COXWG5BuBUw[/YT]
[
YT]COXWG5BuBUw[/YT]
[/
SPOILER

2. Beiilesztés
PHP kód:
[URL="http://www.youtube.com/watch?v=COXWG5BuBUw"]Tankcsapda Nem kell semmi[/URL
Eredmény:
Tankcsapda - Nem kell semmi

Utoljára módosítva: elek1977 által : 2013-08-11 18:04
elek1977 nem elérhet?  
Régi 2012-09-09, 08:42   #2
elek1977
Szuper Moderátor

elek1977 logója

Alapbeállítás Summer Jam őrület

Ezt a számot már annyi verzióban hallottam, hogy úgy gondoltam összegyűjtök párat.

Eredeti Verzió (vagyis számomra az):
The Underdog Project - Summer Jam

És alteregói:

Eric Chase Edition

Underground Project & David Guetta-Summer Jam & Sexy Bitch edit by DJ Button

David Guetta - Summer Jam 2008 (Big Ang Organ Mix)

Dj Tiesto-Summer Jam

És itt a legújabb:
R.I.O. Feat. U-Jean - Summer Jam

Ha találok még, akkor kirakom.

Utoljára módosítva: elek1977 által : 2012-09-09 08:43
elek1977 nem elérhet?  
Régi 2012-09-09, 08:42   #3
elek1977
Szuper Moderátor

elek1977 logója

Alapbeállítás David Guetta

Pierre David Guetta (Párizs, 1967. november 7. – ) francia zeneproducer és house-DJ.

Pályafutása
Első mixeit 13 évesen készítette, 15 évesen partikat szervezett. 17 éves korában a párizsi ‘Broad’ DJ-jeként kezdte el pályafutását. 1988 és 1990 között a Radio Nova DJ-jeként mixelt house zenét. 2005-ben megjelent “The World Is Mine” című száma - amely a Simple Minds “Someone Somew**** In Summertime” számának mintájára készült - Európában a dance listák élére ugrott. A DJ, aki már mindent elért, amit csak lehetett. Slágereit betéve tudja minden rádióhallgató, lemezeiből több millió kelt el világszerte, alig akad olyan fesztivál ahol még ne játszott volna, s emellett rengeteg szakmai elismerésben is részesült az évek során. A francia csodagyerek titka, hogy számára nincs különbség popzene és az elektronikus zene kevésbé populáris oldala közt, előszeretettel gyúr össze fülbemászó dallamokat a klubok house zenéjével. Tizenhét évesen áll először a DJ pultba, ráadásul abban a Broad nevű klubban, ahol Laurent Garnier karrierje is indult. Néhány évre rá már az egyik legnépszerűbb DJ a francia fővárosban, olyan öreg rókák mellett játszik mint Roger Sanchez vagy David Morales. "Számomra a DJ-zés lényeg az, hogy megosztom másokkal azt amit szeretek." - mondja egy interjúban. "Ezért lettem DJ. Sok producer nem szeret emberek előtt játszani. Én még a stúdióba is hívok barátokat, hogy táncoljanak." Az igazán nagy áttörést az ibizai Fuck Me I'm Famous klubest elindítása hozza, az angolok számára akkoriban még ismeretlen francia DJ partijait olyan világsztárok látogatják, mint Kate Moss, Penelope Cruz vagy P Diddy. És persze jönnek a giga slágerek, mint a Little More Love, a Love Don't Let Me Go vagy a World Is Mine. Aranylemezek, Grammy-jelölés, az év DJ-je díj a londoni House Music Awards díjkiosztón. A sor innentől kezdve tényleg végtelen. "Van aki számára a popzene egyenlő az istenkáromlással. Én nem ilyen vagyok! Számomra a tánczene mindig is popzene volt." Nem ellenkezhetünk, az idő őt igazolta. És ha ez még mindig nem lenne elég, garanciaként megemlíthetjük hogy több a szakmában elismert lemezlovas és készített neki remixeket, Antoine Clamaran, Bob Sinclar, Fuzzy Hair, Kenneth Thomas, Liam Shachar, Dj Maxwell, vagy éppen a neves olasz DJ, Gigi D'Agostino. Később megismerte Cathy Guettát, akit el is vett feleségül. Első gyermekük 2004. február 9-én született meg, aki a Tim Elvis nevet kapta. Rá három évre, 2007. szeptember 23-án újabb kisgyermek érkezett a Guetta családba: Angie Guetta.
Legtöbb szólójának elkészítésében Chris Willis segédkezett.
2005. október 13-án – többek között a The Chemical Brothers és Carl Cox mellett - részt vett a Creamfields nevű spanyol fesztiválon.
2006. július elsején Amszterdamban koncertezett Tiesto és Ferry Corsten társaságában.
‘Just A Little More Love’ dala a Futball Faktor című filmben is szerepelt.
2007 július 14-én, Párizsból Ibizába való utazása során ő lett az első DJ, aki élőben szerepelt egy kereskedelmi repülőgépen.
2007 november 30-án Nagy-Britanniában, Bournemouth-ban, a 2020ROCKS fesztiválon a francia electro DJ-vel, Sebastien Léger-rel zenélt.
2007-ben a brit DJ Mag megválasztotta a világ 10. legjobb DJ-jének.
2008. július 5-én részt vett a párizsi Stade de France-ban való fesztiválon, ahol 40000 néző előtt lépett fel Tiesto, Carl Cox, Joachim Gartraud és Martin Solveig társaságában.
2011-ben a brit DJ Mag megválasztotta a világ legjobb DJ-jének.
A világ számos országában zenélt, ezzel is népszerűsítve 2007-es Pop Life című albumját. 2008 január 12-én, Mauritiuson a francia rapper, Joey Starr társaságában lépett fel.

Albumok
2002 - Just A Little More Love
2004 - Guetta Blaster
2007 - Pop Life
2009 - One Love
2011 - Nothing but the Beat
2013 - ?

Mixalbumok
Fuck me, I’m famous (2003)
Fuck me, I'm famous Vol. 2 (2005)
Fuck Me I'm Famous - Ibiza Mix 06 (2006)
Fuck Me I'm Famous - Ibiza Mix 08 (2008)
Fuck Me I'm Famous - Ibiza Mix 08 International Version (2008)
Fuck Me I'm Famous - Ibiza Mix 2009 (2009)
Fuck Me I'm Famous - Ibiza Mix 2010 (2010)
Fuck Me I'm Famous - Ibiza Mix 2011 (2011)
Fuck Me I'm Famous - Ibiza Mix 2012 (2012)

Turnék
David Guetta DJ mix (1999-2001)
Just A little More Love (2002-2003)
Rock The House (2004-2005)
David Guetta Life (2006-2008)
One Love (2009-2010)
One More Love (2010-2011)
Nothing But The Beat (2011-2012)
Nothing But The Beat 2 (2012-2013)

Zene videók
Nation Rap (1999)
"Just a Little More Love" featuring Chris Willis (2001)
"People Come, People Go" featuring Chris Willis (2002)
"Money" featuring Chris Willis (2003)
"Stay" featuring Chris Willis (2004)
"The World Is Mine" featuring JD Davis (2004)
"Time" featuring Chris Willis (2005)
"Love Don't Let Me Go" featuring Chris Willis (2006)
"Love Is Gone" featuring Chris Willis (2007)
"Baby When the Light" featuring Cozi (2007)
"Delirious" featuring Tara McDonald (2008)
"Tomorrow Can Wait" featuring Chris Willis (2008)
"Everytime We Touch" featuring Chris Willis (2008)
"When Love Takes Over" featuring Kelly Rowland (2009)
"Sexy Bitch" featuring Akon (2009)
"One Love" featuring Estelle (2009)
"Commander" featured Kelly Rowland (2009)
"Memories" featuring Kid Cudi (2010)
"Gettin' Over You" featuring Chris Willis, Fergie & LMFAO (2010)
"Club Can't Handle Me" featured Flo Rida (2010)
"Freak" featured Dev (2010)
"Who's That Chick" featuring Rihanna (2010)
"Sweat (David Guetta Remix)" featuring Snoop Dogg (2011)
"W**** Them Girls At" featuring Flo Rida & Nicki Minaj (2011)
"Little Bad Girl" featuring Taio Cruz & Ludacris (2011)
"Without You" featuring Usher (2011)
"Pass at Me" featured Timbaland & Pitbull (2011)
"Titanium" featuring Sia (2011)
"Turn Me On" featuring Nicki Minaj (2012)
"The Alphabeat" (2012)
"LaserLight" featuring Jessie J (2012)
"I Can Only Imagine" featuring Chris Brown & Lil Wayne (2012)
"She Wolf (Falling To Pieces) (2012)

Díjak
2007
- DJ Awards
* Best International DJ
* Best Ibiza Night
- World Music Awards
* World's Best Selling DJ
2008
- DJ Awards
* Best House DJ
2009
- DJ Magazine
* Top 100 DJ's (3. hely)
2010
- Grammy-díj
* Best Remixed Recording, Non-Classical
- World Music Awards
* Best DJ
* Best Producer
* Best Selling French artist
- NRJ Music Awards
* International Album of the Year
- DJ Magazine
* Top 100 DJ's (2. hely)

David Guetta - The World Is Mine

David Guetta feat. Estelle - One Love

David Guetta - I Can Only Imagine ft. Chris Brown, Lil Wayne

Forrás: http://hu.wikipedia.org/wiki/David_Guetta
elek1977 nem elérhet?  
Régi 2012-09-09, 08:44   #4
elek1977
Szuper Moderátor

elek1977 logója

Alapbeállítás Music Channel Top 21

A Music Channel Top 21, a Music Channel hivatalos slágerlistája. A heti playlist alapján szakmai gondossággal összeállított sikerlista hűen mutatja a Music Channel heti kedvenceinek erősorrendjét. A Music Channel Top 21 a csatorna egyik legfontosabb műsora, minthogy a lista kialakítását nem bízzuk másra, kizárólag a saját játszási adataink alapján áll össze a végső sorrend.
A műsor nemcsak tartalmilag, de megjelenésében is igen színes. Dukai Regina a helyezések heti változásának megemlítése mellett plusz információkkal is szolgál az egyes előadókról. A show 60 perce igen lendületes, ahogy szinte egymásba érnek a slágerek. Szinte egy levegővel rohanunk át a hét legjobbjain, miközben ügyelünk rá, hogy mindenki megkapja, amit szeretne. Felkészültetek? Akkor nagy levegő és…

1. Coldplay ft. Rihanna - Princess Of China (Múlt heti helyezés: 1)
2. Conor Maynard - Vegas Girl (Múlt heti helyezés: 2)
3. Simple Plan ft. Sean Paul - Summer Paradise (Múlt heti helyezés: 6)
4. Kállay-Saunders András ft. Rebstar - Tonight (Múlt heti helyezés: 9)
5. Will.i.am ft. Eva Simons - This Is Love (Múlt heti helyezés: 4)
6. Chris Brown - Don't Wake Me Up (Múlt heti helyezés: 10)
7. Gusttavo Lima - Balada (Tchê tc****re tchê tchê) (Múlt heti helyezés: 7)
8. Serebro - Mama Lover (Múlt heti helyezés: 3)
9. Loreen - Euphoria (Múlt heti helyezés: 13)
10. Alexandra Stan - Lemonade (Múlt heti helyezés: 11)
11. Chris Lake - Sundown (Múlt heti helyezés: 5)
12. David Guetta ft. Chris Brown & Lil Wayne - I Could Only Imagine (Múlt heti helyezés: 15)
13. Wiley ft. Ms D - Heatwave (Múlt heti helyezés: -)
14. StooShe - Black Heart (Múlt heti helyezés: 16)
15. Polar Dear - Even If I'm Late (Múlt heti helyezés: 14)
16. Aura Dione ft. Rock Mafia - Friends (Múlt heti helyezés: 8)
17. Katy Perry - Wide Awake (Múlt heti helyezés: 18)
18. Usher - Scream (Múlt heti helyezés: 12)
19. The Biebers ft. Mc Kemon - Dance (Múlt heti helyezés: 19)
20. Mr. Andreas - Jégkrém (Múlt heti helyezés: 21)
21. Beat - 8zsefváros (Múlt heti helyezés: -)

Utoljára módosítva: elek1977 által : 2012-09-09 09:03
elek1977 nem elérhet?  
Régi 2012-09-09, 08:45   #5
elek1977
Szuper Moderátor

elek1977 logója

Alapbeállítás Kontor.TV

Egy Youtube csatorna, ahol megtalálhatod a legjobb elektronikus Dance slágereket méghozzá HD minőségben.
kontor.tv

Itt olyan előadóknak hallgathatod a műveit, mint például Martin Solveig, DJ Antoine, Tim Berg, Fragma, Sono, Fedde Le Grand, Tomcraft, Die Atzen, Markus Gardeweg, Afrojack, Jasper Forks, Alexander Marcus, Lexy & K-Paul.
A csatornán bőven válogathatsz a zenei összeállításokból, és a főoldalon nyomon követheted a legfrissebb zenéket is.

Jó szórakozást!

Utoljára módosítva: elek1977 által : 2012-09-22 20:59
elek1977 nem elérhet?  
Régi 2012-09-09, 08:46   #6
elek1977
Szuper Moderátor

elek1977 logója

Alapbeállítás

PSY - GANGNAM STYLE

Amikor először láttam, azt hittem valami kínai popzene. Nem sokat tévedtem koreai volt. Akár tekinthetjük ezt egy újabb LMFAO-nak, mivel a két stílus nagyon hasonlít egymásra. A zene az tetszett, meg lehet hallgatni egyszer, de amikor megláttam a videoklippet! %) Viccesnek vicces, de nem nevettem rajta. Egy kis kutakodás után rájöttem, hogy mivel van dolgom: a Földkerekség legnézettebb Youtube videójával. Emellett olyan dolgokat tudtam meg, ami kicsit megdöbbentett, új volt számomra, de ezek alapján sikerült egy kicsit megértenem a videoklippet. De akkor kezdjük is el a klip bemutatását.

Az előadóval nem foglalkoznék, itt olvashattok róla eleget: http://hu.wikipedia.org/wiki/PSY

A Gangnam style 2012. július 15-én jelent meg(PSY 6甲 Part 1). A dal minden idők legnézettebb K-pop-videójává vált 49 nappal a bemutatása után, és első helyre került a YouTube legnézettebb videóinak listáján. Augusztus 31-ig mintegy 57 000-szer töltötték le az Egyesült Államokban. 2012. szeptember 4-én a videoklip nézettsége átlépte a 100 milliós, két héttel később pedig a 200 milliós határt a YouTube-on. Szeptember 20-án a videó hivatalosan Guinness-rekorder lett, mint a YouTube történelmének legkedveltebb videója, több mint kétmillióan nyomták meg rajta a tetszik gombot.

Háttere
A Gangnam Style Szöul felkapott Kangnam negyedének életmódjáról szól. A dalszöveg szerint PSY a tökéletes barátnőt keresi, aki tudja, mikor kell jól viselkedni és mikor kell vadnak és felszabadultnak lenni. A dal és a videó kontrasztját, egyfajta „csavarját” az adja, hogy bár a videóban megjelenő figura a trendi és gazdag Kangnamról énekel és az ottani életvitelhez hasonlítja a sajátját, egyáltalán nem úgy néz ki, és nem is úgy viselkedik. A dal az emberi társadalom sekélyességéről, felszínes voltáról szól.
A népszerűvé vált refrén, az oppan Kangnam szuthail jelentése szó szerint „a te oppád olyan, mint Kangnam”, azaz gazdag és trendi. Az oppa koreaiul a nő bátyjának megszólítása, a lányok így szólítják az idősebb fiú családtagokat és ismerősöket is, de a szerelmük kedveskedő megnevezése is ez. A lány rajongók így szólítják a kedvenc előadójukat is.
A dalszöveget PSY írta, a zenét Ju Gonhjonggal közösen szerezte.

Videoklip
A dal videoklipjét Kangnamban forgatták, különféle helyszíneken, melyek között szerepel egy lóistálló, egy szauna, egy közfürdő és egy vidámpark is. PSY ezeken a helyszíneken adja elő a „lovaglótáncot”, többek között például egy szabadtéri jógaedzésen, egy turistabuszon, egy motorcsónakon és egy gyalogosátkelő kellős közepén. A koreaiak számára a klip egyértelmű üzenet, mivel Kangnam a felkapott gazdag negyed, az ebbe a környezetbe egyáltalán nem illő PSY pedig állandóan azt énekli, hogy mennyire kangnami a stílusa, ezzel gyakorlatilag kifigurázza ezt az életstílust. Zenekritkusok szerint a koreai viszonyokat nem ismerő külföldiek számára a videó vicces és furcsa volta lehetett vonzó, illetve az, hogy a idolegyüttesek tömegében a videó frissnek hatott.
A videóban számos koreai híresség is szerepel, PSY fő táncpartnernője HyunA a 4Minute együttesből, a kirívó sárga öltönyben táncoló férfi Ju Dzseszok, Dél-Korea legkedveltebb televíziós műsorvezetője, a liftes jelenetben pedig No Hongcshol komikus látható, aki védjeggyé vált csípőmozgásával különösen felkeltette a nézők érdeklődését. A klip elején táncoló kisfiú az ötéves Hvang Minu, akit PSY a Korea's Got Talent tehetségkutató műsorban látott meg a klip forgatásának előestéjén, és annyira megtetszett neki a kisfiú Michael Jackson-tánca, hogy felkérte, szerepeljen a Gangnam Style-ban. A videóban feltűnik a Big Bang együttes két tagja, Daesung és Seungri is, akik a háttérben sakkozó, majd „felrobbantott” öregeket alakítják.

Fogadtatása
PSY úgy nyilatkozott, hogy a klipet eredetileg a koreai közönségnek szánta, így nem volt felkészülve a nemzetközi elismertségre. A dal 2012. július 15-én jelent meg a YG Entertainment kiadásában. Augusztus 17-én első helyen végzett a KBS csatorna Music Bank című toplistáján. Eközben a K-pop-rajongók elkezdték megosztani a videót a közösségi oldalakon, aminek következtében július 28-án felfigyelt rá Robbie Williams. Ezt követően T-Pain is megosztotta Twitteren, majd a Gawker az év legjobb videoklipjének nevezte. Más hírességek is a hatása alá kerültek, beleértve Katy Perryt, az LMFAO-t, Britney Spearst és Tom Cruise-t. A dal a Die Welt szerint „futótűzként” kezdett terjedni az interneten, a Canadian Broadcasting Corporation megfogalmazása szerint pedig „milliók váltak a rabjává”. Augusztusban első lett a Billboard Social 50 listáján, majd szeptember 15-én az első K-pop-dal lett, amelyiknek sikerült az iTunes slágerlistájának első helyére kerülnie. Két nappal később a klipet jelölték az MTV Europe Music Awards legjobb videoklipnek járó díjára.
A videoklip népszerűségének köszönhetően PSY híresség lett nem csak Amerikában, de világszerte, tudósított róla többek között a BBC, a The Los Angeles Times, a The Wall Street Journal, a Financial Times, a francia Libération és a német Die Welt is. Melissa Locker a Time-tól úgy vélte, nehéz a videó nézését abbahagyni, Shanon Cook a CNN-től pedig bevallottan több mint tizenötször nézte meg egymás után.
Bár a videót nagyrészt pozitívan fogadta a közönség, egyes kritikák szerint a Gangnam Style „buggyant”, illetve túlságosan „közönséges”. A Sydney Morning Herald szerint a videó teljesen értelmezhetetlen a nyugati néző számára és „azon kezd el gondolkodni az ember, hogy nem vette-e be véletlenül valaki más gyógyszereit”. Paul Lester (The Guardian) szerint a Gangnam Style csupán egy sematikus eurodance-dal, a The Village Voice pedig ostobaságnak nevezte.

Hatása
Azon túl, hogy a Gangnam Style-ról szinte minden neves sajtóorgánum tudósított és minden idők legkedveltebb YouTube-videója lett, a klip globális ismertséget szerzett PSY-nak és a K-pop műfajának. A dal népszerűségét a koreai politikusok is kihasználták, a Reuters tudósítása szerint az elnökjelöltek is felhasználták a jellegzetes mozdulatokat a szavazók csábítása érdekében.
A Koreai Turisztikai Hivatal egynapos „Kangnam-túrákat” kezdett el szervezni, aminek keretében szépségszalonba, vásárolni és ebédelni viszik el a befizetőt, majd este kaszinóba és klubokba. Szeptember elején a Samsung bejelentette, hogy PSY lesz a cég új Zipel hűtőszekrénymárkájának a reklámarca. A reklámfilmben PSY és I Szunggi énekes a jellegzetes Gangnam Style-táncot járják el egy intelligens hűtőszekrény előtt.
A Gangnam Style népszerűségét látva a Justin Biebert felfedező Scooter Braun közzétett egy üzenetet Twitteren: „Hogy lehet, hogy nem szerződtettem le ezt a fickót?” Nem sokkal később PSY az Egyesült Államokba utazott, hogy találkozzon Bieber menedzsmentjével, szeptember 4-én pedig bejelentették, hogy szerződést írt alá Braun cégével.
Az első Gangnam Style-villámcsődületet a kaliforniai Pasadenában és Sydneyben tartották. Szeptember 12-én a New York-i Times Square-en gyűlt össze tömeg, akik a dalra táncoltak az ABC Good Morning America című műsorában. Ezeken kívül tartottak villámcsődületet még Argentínában,Indonéziában, Thaiföldön, Skóciában, Berlinben Varsóban, és Norvégiában is.
Számos sportoló is Psy stílusában ünnepelt, Edinson Cavani labdarúgó egy megnyert mérkőzés után járta el a Gangnam Style-t, Filip Peliwo kanadai teniszező pedig a montreali Davis-kupa során.
A Gangnam Sytle hatására több paródia is készült, a legelső az eatyourkimchi videója volt július 23-án. Olyan hírességek is előadták a táncot, mint Cody Simpson vagy Nelly Furtado. Az egyik legnépszerűbb paródia a koreai Trend Factory munkája, melyet a The Wall Street Journal az öt legviccesebb paródia között tart számon. Észak-Korea is feltöltött egy videót az egyik kormányzati portálta Jusin-stílus címmel, amiben az egyik dél-koreai elnökjelöltet, Pak Kunhjét ábrázolták a Gangnam Style-ból ismert lovaglópózban.

Forrás: [1][2]

Utoljára módosítva: elek1977 által : 2012-09-30 21:00
elek1977 nem elérhet?  
The Following User Says Thank You to elek1977 For This Useful Post:
Régi 2012-09-09, 10:51   #7
Csing
Senior Member

Csing logója

Összes hozzászólás: 144
Alapbeállítás

Flo Rida - Whistle [Official Video]

Flo Rida - Good Feeling [Official Video]

Köszönöm a Siget Viktor05nek!

Utoljára módosítva: Csing által : 2012-09-09 10:53
Csing nem elérhet?  
Régi 2012-09-09, 17:31   #8
Egysenki
Senior Member

Hely: Zalaegerszeg
Összes hozzászólás: 106
Alapbeállítás

http://www.youtube.com/watch?v=ztfQIcvkSrw

Utoljára módosítva: Egysenki által : 2012-09-09 17:32
Egysenki nem elérhet?  
Régi 2012-09-09, 17:35   #9
Egysenki
Senior Member

Hely: Zalaegerszeg
Összes hozzászólás: 106
Alapbeállítás

http://www.youtube.com/watch?v=PAAvNmoqDq0
Régi 2012-10-01, 15:37   #10
elek1977
Szuper Moderátor

elek1977 logója

Alapbeállítás Scooter - 4 AM

Itt a legújabb Scooter videoklip! Még csak egy napja került fel a Youtube-ra, de már 61.478 ember látta. Nézzétek meg ti is!
A zeneszám szeptember 7-én került fel, de csak előzetesként hallgathattuk meg. A klip szerepelni fog Scooter legújabb nagylemezén (Music For A Big Night Out), ami elméletileg 2012. november 2-án fog megjelenni.

FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh

Szuper moderátor
Soccerstar
Playa Games
Magyar Csapat

elek1977 nem elérhet?  

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai